Anahtar Kelime Araştırması: Yeni, Daha Verimli İş Akışıİster rekabeti çözümleme ediyor olun, ister bir blog yazısı yazıyor olun ya da bir PPC kampanyası planlıyor olun, anahtar kelimeleri araştırmaya başlarsınız ve SEMrush veritabanında bunların bolluğunu görürsünüz. Rutinizi kolaylaştırmak için, anahtar kelime araştırma araçlarına inanılmaz yararlı bazı değişimler yaptık.

  • rahat bir arayüz,
  • tek bir yerde tam arama geçmişi (yinelenen arama yada sıralama yok),
  • anahtar kelimeleri Konum İzleme, PPC Anahtar Kelime Aracı ve XLSX yada CSV’ye dışa aktarma,
  • tüm anahtar kelimeleri tek bir yerden yönetme.

Hadi daha yakından bakalım.

Arama geçmişi

Anahtar Kelime Büyüsü aracındaki anahtar kelime araştırmanızın geçmişi artık Listeler değil Son Aramalarınız biçiminde kaydediliyor. Bu, aynı seed anahtar kelimesi için yinelenen listelerin oluşturulmasını önler ve anahtar kelimelerinizi istediğiniz süre yeni bir amaç için tekrardan düzenlemenizi sağlar.

Anahtar Kelime Sihirli Aracı arama geçmişi

Her son aramanın içindeki anahtar kelimeler, listenin ihtiva ettiği şekilde düzenlenir ve aynı şekilde filtrelenip dışa aktarılabilir.

Anahtar Kelime Çözümleme Aleti: Yeni Ad ve İşlevler

Keyword Manager , Keyword Analyzer’ın yerini alacak ve adından da anlaşılacağı şeklinde, etkili anahtar kelime sıralaması işleme için ihtiyaç duyulan tüm metrikleri ve işlevleri size elde edecektir.

Endişelenmeyin, mevcut tüm listeleriniz otomatikman Anahtar Kelime Analizör’den Anahtar Kelime Yöneticisi’ne taşınacaktır.

Bu yeni aracı soldaki menüde bulabilir ve anahtar kelime araştırmanızın neticelerini Anahtar Kelime Büyüsü aracından içe aktarmak yada anahtar kelimeleri manuel olarak eklemek için kullanabilirsiniz.

Anahtar Kelime Yöneticisi

Yakında, anahtar kelimelere genel bakış, Organik Araştırma, Reklam Araştırmaları ve Anahtar Kelime Boşluğu ile entegrasyonu uygulamayı planlıyoruz. Bu, listelerinizi yalnızca birkaç tıklamayla içe aktarmanıza, dışa aktarmanıza ve birleştirmenize olanak tanır.