Evden çalışarak ne iş yapabilirim? Evden Para Kazanabilir miyim?

 

  • Yazı yazarak
  • İnstagramdan Reklam alarak
  • Facebooktan Video içerik üretip Reklam alarak
  • Düğün Şekeri & Kuruyemiş Paketleme işi Yaparak
  • Ev yiyecekleri Yaparak
  • Kalem Paketleme & Birleştirme Yaparak
  • Blog Açarak
  • Davet Alarak
  • Çevirmenlik Yaparak

Yazı yazarak iyi mi para kazanılır?

 

İnternet üstünden informasyon ve deneyim yönünden bir yada birden oldukca mevzuda informasyon sahibi iseniz ilgili web sitelerine yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Yazı yazmak bir tek bilgiyi yazılara aktarmak değil örneksiz içeriğe haiz olmalı ve SEO(arama hacmi yüksek kelimeler) olmalıdır. Sende kendine bu mevzuda güveniyorsan yüksek oranda para kazanabilirsin.

 

İnstagramdan iyi mi para kazanılır?

 

İnstagramda yüksek takipçiniz var ise birçok satıcı şirket(giyim,ayakkabı) ile iletişime geçerek reklamlarını yapabilirsiniz. Reklam haftalık yada aylık olarak averaj 500-1500 tl arası sayfanızın takipçi sayısına gore fiyatı değişebiliyor. Takipçiniz yok ise video içerik üretebilir takipçi kazanarak reklam alabilirsiniz. Bunların hiçbiri size uymuyorsa yiyecek vb. ürünlerin yapılışını tanıtımını yaparak kısa sürede takipçi toplayıp ister kendi sitenizi açıp, isterseniz de sayfanızda başka kullananların tanıtımı yaparak para kazanabilirsiniz. Bu işi yaparak aylık averaj 3.000-10.000 tl kazanan kişileri görmekteyiz.

 

Not: Son zamanlara instagram üstünde Telefon, Çeyrek Altın çekilişleri yapılıyor. Yüksek takipçi sayısına ulaşan bazı kullanıcılar sponsorlar bularak hem takipçilerine armağan dağıtıyor, hem de kendi paralarını kazanma şansları buluyorlar. Fakat çekiliş üstünden para kazanmak için, yüksek takipçili hesaplara haiz olmanız gerekmektedir.

 

Feysbuk‘ta video içerik Üreterek Reklam alıp Iyi mi Para kazanılır?

 

Son zamanlarda Feysbuk‘ta video içine reklam almaya başladı. İlk başlangıçta Youtube’ de karşımıza çıkan video izlerken çıkan reklamları son zamanlarda Feysbuk‘ta karşımıza çıkmaya başladı. İnstagram benzer biçimde yüksek takipçili hesaplar ve izlenme oranı devasa yükseklikte sayfalar video içine reklam alarak ciddi miktarlarda para kazanmaya başladı.

 

Düğün Şekeri & Kuruyemiş Paketleme işi Yaparak Iyi mi Para Kazanılır?

 

Yaz sezonunun eğer olmazsa olmazlarından düğünlerimiz mutluluğumuzu paylaştığımız oldukca eski bir geleneğimizdir. Bunun yanı sıra düğünlerde dağıtılan Şeker & Kuruyemiş ikramları bizlere iş olanağı çıkarmış durumda. Arz, Talepten meydana gelen yoğunluktan dolayı birçok şirket talebi karşılamak için toptan paketleme işini Freelance çalışan kişilere yöneltmeye başladı. Sizde Gerek web üstünden gerekse bulunduğunuz şehirdeki Kuruyemiş & Şeker satan birçok şirket ile iletişime geçebilir paketleme işini evinizden çalışabilirsiniz.

 

Ev yiyecekleri Yaparak Iyi mi Para Kazanılır?

 

Ev yiyecekleri mevzusunda kendinize ve elinizin lezzetine güveniyorsanız bu iş tam sizin için. Hepimizin inanırım hazır yiyecek yemekten bıkmış olduğu hepimiz için kabul edilir tatlı bir sorundur. Hazır yiyecek mevzusundan sıkılan binlerce insan olduğundan dolayı, kendi ilinizde bulunan gerek dişçisi, avukatı, hususi firmaları olsun bunlarla iletişime geçip onlara ev yemeği hizmeti sunabilirsiniz. Çevremizde kendi evinde yiyeceklerini yapmış olup bunu dışarıda satılan binlerce kurum ve şahıslara sattığını görmekteyiz. Kendinize güveniyorsanız bu iş tam size gore.

 

Kalem Paketleme İşlemi Yaparak Iyi mi Para Kazanılır?

 

İnternet üstünden yüzlerce şirket freelance çalışan gerek ev hanımı gerekse evden çalışmak zorunda kalan binlerce insana iş bu mevzuda iş istihdamı sağlamakta.Sizde evinizde çalışmak istiyorsanız web üstünden güvenilir firmalarla irtibata geçip bu işe başlayabilirsiniz. Bu işi yaparak evini geçindiren binlerce insan var.

 

Not: Eğer bu işi yapacaksanız iyi bir araştırma sonucunda şirket ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Bunun sebebi güvenilir firmaların Paketleme işlemini kullanıcılara yaptırıp insanların haklarını vermediği yönünde oldukca fazla yakınma var.

 

Blog Açarak Iyi mi Para Kazanılır?

 

Kendi informasyon ve kelimelerin gücüne inanıyorsanız bu işi yapabilirsiniz. Kendi bloğunuzu açarak informasyon ve birikimlerinizi Bir elinizde Çay ya da Kahvenizi yudumlarken bir elinizle bilgisayarınız aracılığı ile kullanıcılara bilgilerinizi Bloğunuz aracılığı ile aktarabilir ve yüksek gelirler kazanabilirsiniz.

 

Davet Alarak Iyi mi Para Kazanılır?

 

Daha ilkin modem, web vb alanlarda çalıştıysanız yada bu mevzularla ilgili gerek informasyon ve birikime haiz gerekse okulunu okudu iseniz para kazanabilirsiniz. İnternet üstünden kafi araştırmayı yapmış olursanız Home Office Davet Merkezi temsilcisi olabilirsiniz. Çevremizde bu işi icra eden yüzbinlerce insanoğlunun olması bu iş kolunun oldukca uzun süreler boyu süreceğini görmekteyiz. Son zamanlarda COVID-19 Virüsünden dolayı evlerinden çıkamayan binlerce insana iş olanağı olmuş durumda. Bu işi yaparak averaj 1.000 TL ile 3.000 TL aylık kazanabilirsiniz.

 

Çevirmenlik Yaparak Iyi mi Para Kazanılır?

 

Çevirmenlik yaparak birçok sektörde evde emek vererek devasa yükseklikte paralar kazanabilirsiniz. Gerek film sitelerine Alt yazı çevirmenliği yapabilir, Gerek Birçok firmaya çevirmenlik yapabilirsiniz. Bu mevzuda en oldukca öne çıkan ise Film Alt yazı Çevirmenliği. Bir lisan bir insan 3 lisan 3 insan tabirinden yola çıkarak bir yada birden oldukca dil biliyorsanız evden emek vererek oldukca iyi paralar kazanabilir bu mevzuda kendinizi geliştirebilirsiniz.